iranzamin22.ir


طرفداران سراسر دنیا حتماً از دیدن برنامه‌های تلویزیونی مرتبط با حوزه خودرو خوشحال هستند. تاپ گیر هنوز هم زنده بوده و پخش می‌شود اما خب به تازگی مت لبلانک از آن جدا شده است. از طرف دیگر گرند تور نیز در حال سپری کردن مراحل فیلم‌برداری فصل سوم بوده و مجری اسبق برنامه Wheeler Dealers اد چاینا سری فیلم‌های جدیدی را برای خودروهای کلاسیک تدارک دیده است. امروز خبر خوب دیگری برای شما داریم و آن بازگشت برنامه تلویزیونی دنده‌پنج است که از ماه سپتامبر پخش خواهد شد.


تیف نیدل مجری این برنامه در توییتر تأیید کرده که این برنامه مشهور پس از سه سال توقف موقت بازمی‌گردد. آخرین باری که دنده‌پنج پخش شد توسط کانال ITV4 روی آنتن رفت و همچنین کانال‌های بی‌بی‌سی دیسکاوری و هیستوری نیز آن را پخش کردند. در فصل جدید نیز کوئست تی وی آن را پخش خواهد کرد.


هنوز چیز زیادی درباره فصل جدید این برنامه نمی‌دانیم و البته نمی‌توانیم تأیید کنیم که آیا جان اسمیت و ویکی باتلر نیز همراه نیدل خواهند بود یا خیر. البته بحث‌هایی بین این سه مجری در توییتر وجود داشته و تیف گفته که احتمالاً جیسون پلاتو نیز همراه تیم دنده‌پنج خواهد بود.


دنده‌پنج اولین بار در سال ۲۰۰۲ با اجرای تیف نیدل و ویکی باتلر روی آنتن رفت و در آن اقدام به تست خودروهای جدید کردند و البته روش ارائه اطلاعات گوناگون را در پیش گرفتند. این برنامه در سال ۲۰۰۹ توسط کانال ۵ لغو شد اما یک سال بعد دوباره به صحنه بازگشت و برخی کانال‌های بریتانیایی آن را پخش کردند.

البته باید گفت دنده‌پنج همیشه زیر سایه تاپ گیر قرار داشت که هم‌اکنون آماده آخرین فصل حضور مت لبلانک به عنوان مجری می‌شود. لبلانک گفته بود که تعهد زمانی و سفرهای زیاد باعث شده‌اند من از خانواده و دوستانم دور باشم.

مشخصات

دانـــــلود

  • 88 views

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دسته‌ها