iranzamin22.ir


هنسی واقعاً از نظر تولید محصولات پرقدرت و دیوانه‌وار در دنیای خودرو کاملاً شناخته شده است. همین ماه پیش بود که خودروی ونوم F5 با قدرت ۱۶۰۰ اسب بخار در هفته‌ی خودروی مونتری به نمایش درآمد. شایعاتی هم درباره شکستن رکورد حداکثر سرعت توسط این خودرو به گوش می‌رسد اما خب باید منتظر تحقق آن بمانیم.


از جمله محصولات این تیونر می‌توان به ولوسی رپتور اشاره کرد که طرفداران پر و پا قرصی دارد. چرا؟ خب این پیکاپ ۶ چرخ با قدرت ۶۰۲ اسب بخاری و قیمت حدود ۳۹۴ هزار دلار عرضه شده است.


ظاهراً این تیونر مشهور محصولی مشابه با ولوسی رپتور تولید کرده که یک لینکلن نویگیتور ۶۰۰ اسب بخاری بوده و اساساً از همان پیشرانه‌ی رپتور استفاده می‌کند. البته این اولین باری است که نویگیتور ۲۰۱۸ به گاراژ یک تیونر کار درست همچون هنسی می‌رود.


به منظور افزایش قدرت پیشرانه از ۴۵۰ به ۶۰۰ اسب بخار، هنسی اقدام به بازنگری جریان هوای پیشرانه‌ی ۶ سیلندر ۳٫۵ لیتری توئین توربو کرده است. پکیج ارتقای پیشرانه‌ی این شاسی‌بلند شامل ارتقای نرم‌افزار مدیریت، سیستم القای هوای پرفشار، سیستم اگزوز ضدزنگ و سیستم اینترکولر بزرگ است. هنسی همچنین گارانتی سه‌ساله یا ۶۰ هزار کیلومتر را برای پکیج خود در نظر گرفته است.


پس از این تغییرات شاهد شتاب صفر تا ۹۶ کیلومتر در ساعت ۴٫۸ ثانیه‌ای و طی مسافت ۴۰۰ متر در ۱۲٫۹ ثانیه هستیم. این اعداد کاملاً احساس‌برانگیز هستند زیرا نویگیتور خودروی بسیار بزرگی است. البته این خودرو را می‌توان بیش از این‌ها نیز ارتقا داد. از جمله ویژگی‌های ارتقایی این شاسی‌بلند می‌توان به رینگ‌های فورج کاری شده‌ی مونوبلاک، سیستم تعلیق با ارتفاع کمتر و ترمزهای برمبو با کالیپرهای ۶ پیستونه و روتورهای ترمز ۱۵٫۱ اینچی اشاره کرد.

اگر از هنسی نویگیتور خوشتان آمده باید سریعاً دست به کار شوید زیرا تنها ۲۰۰ دستگاه از این هیولای قلدر ساخته خواهد شد. در ادامه می‌توانید ویدئوی تست داینوی هنسی نویگیتور را تماشا بفرمایید.

[دانلود ویدئو]

مشخصات

دانـــــلود

  • 71 views

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دسته‌ها