iranzamin22.ir


بعد از نمایش رقت‌انگیز سایپا در پیش‌فروش خودروهای خود با قیمت نهایی نامعلوم، این‌بار ایران خودرو هم نمایش خود را با پیش‌فروش ۵۳ هزار دستگاه از محصولات عمدتاً کم اقبال‌تر خود به نام صیانت از حقوق مصرف‌کنندگان نهایی و مدیریت بازار، از امروز سه‌شنبه سوم مهر ماه به‌صورت اینترنتی آغاز و طی شش روز اجرا می‌نماید.


روندی که با درخواست وزیر صنعت و معدن از دو خودروساز بزرگ کشور برای فروش فوری قرار بود بازار ملتهب خودروی کشور را آرام کند، اکنون به محملی برای سود بردن بیشتر از آن وضعیت تبدیل شده و دیگر خبری از فروش فوری و تحویل روزانه ۴ هزار دستگاه با قیمت قطعی نیز شنیده نمی‌شود و وضعیت خودروهای دپو و احتکار شده هم همچنان تا زمان اجازه افزایش رسمی قیمت‌ها به خودروسازان نامعلوم باقی می‌ماند. خوب ظاهراً این بار هم زور وزیر و مجلس و نهادهای نظارتی به خودروسازان نرسید.

استقبال عجیب مردم از طرح پیش فروش ایران خودرو
معاون مدیرعامل در بازاریابی و فروش ایران‌خودرو گفته: گروه محصولات ۲۰۶ و رانا، گروه محصولات سمند، گروه محصولات دنا و وانت آریسان در این پیش‌فروش قابل عرضه است. همان گونه که انتظار می‌رفت خبری از محصولات پرتقاضاتری چون پژو ۲۰۷، پژو پارس، H30 کراس، هایما و خانواده تندر هم نیست. مصطفی خان کرمی با اشاره به شرایط پیش‌فروش در این طرح یادآور شد: در پیش‌فروش ویژه این شرکت، برای جلوگیری از ترافیک مشتریان روی وب‌سایت فروش و اتلاف وقت و سرعت بخشیدن به فرآیند ثبت‌نام، کد ملی مشتریان بر اساس رقم سمت راست به شش گروه تفکیک می‌شود و در هر روز فقط مشتریان با کد ملی تعیین شده می‌توانند اقدام به ثبت‌نام کنند.

خان کرمی ادامه داد: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، دارندگان کد ملی با رقم سمت راست عدد یک روز سه‌شنبه هفته جاری، کد ملی با رقم سمت راست اعداد ۲ و ۳ روز چهارشنبه هفته جاری، کد ملی با رقم سمت راست اعداد ۴ و ۵ روز پنج‌شنبه هفته جاری، کد ملی با رقم سمت راست اعداد ۶ و ۷ روز شنبه، کد‌ملی با رقم سمت راست اعداد ۸ و ۹ روز یکشنبه و کد ملی با رقم سمت راست عدد صفر روز دوشنبه هفته آینده می‌توانند در طرح پیش‌فروش ثبت‌نام کنند.

پیش فروش ایران خودرو
وی با تأکید بر اینکه افرادی که در ۱۸ ماه گذشته از ایران‌خودرو خریداری کرده‌اند، امکان ثبت‌نام در این طرح را ندارند، گفت: در این ثبت‌نام علاوه بر شرایط محدود‌کننده قبلی، لیست کد ملی مشتریانی که در ثبت‌نام اخیر شرکت سایپا موفق به ثبت‌نام شده‌اند از شرکت سایپا اخذ و امکان ثبت‌نام آنان وجود نخواهد داشت. خان کرمی متذکر شد: شرکت ایران‌خودرو به دنبال فروش خودرو به مصرف‌کننده حقیقی است و بنابراین در فرآیند ثبت‌نام اینترنتی مواردی مانند داشتن گواهینامه و عدم مالکیت خودرو در زمان ثبت‌نام به‌صورت خود اظهاری اخذ و در زمان تحویل خودرو بر اساس استعلام‌های لازم راستی آزمایی خواهد شد و در صورت اثبات خود اظهاری اشتباه، اصل ودیعه در زمان تحویل عیناً مسترد می‌شود.

مشخصات

دانـــــلود

  • 34 views

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دسته‌ها