iranzamin22.ir


ما قبلاً می‌دانستیم که لامبورگینی در حال کار روی اوراکان فیس لیفت است و اخیراً نیز تصاویر جاسوسی از این خودرو در روز روشن منتشر شده است.


این به‌روزرسانی شامل سپرهای جلو و عقب بازطراحی شده‌ای است که به نظر می‌رسد از عناصر آئرودینامیک فعال یا همان ALA سود می‌برد. اگر این مشاهدات صحیح باشند انتظار می‌رود نسخه‌ی کم‌رمق‌تر این کیت آئرودینامیک که در اوراکان پرفورمنته و آونتادور SVJ بکار رفته در مدل به‌روز شده‌ی اوراکان نیز دیده شود.


دیگر ویژگی‌ای که برای اولین بار در پرفورمنته مشاهده شد خروجی‌های اگزوز است که از میانه‌ی بخش پشتی خودرو بیرون زده بود تا به این ترتیب بخش پایینی سپر آزاد شود و جا برای دیفیوزری بزرگ وجود داشته باشد.


کابین نیز پذیرای یک سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه‌نمایش بزرگ عمودی شده است. به نظر می‌رسد این سیستم همانی باشد که در چنتناریوی تولید محدود هم بکار رفته است بنابراین شاهد صفحه‌نمایش ۱۰٫۱ اینچی باکیفیت با گزینه‌های ارتباطی گوناگون هستیم.


ما هنوز نمی‌دانیم که آیا لامبورگینی برنامه‌ای برای ارتقای پیشرانه‌ی ۱۰ سیلندر ۵٫۲ لیتری تنفس طبیعی هم دارد یا خیر. با توجه به اینکه لامبورگینی پیش از این تأیید کرده جایگزین اوراکان دارای قوای محرکه هیبریدی خواهد بود بنابراین انتظار می‌رود پرفورمنس این پیشرانه‌ی ۱۰ سیلندر بهبود یابد. با قدرت ۶۰۱ اسب بخاری مدل فعلی شاید قدرت مدل فیس لیفت شده به خروجی ۶۳۱ اسبی پرفورمنته نزدیک شود.


انتظار داریم لامبورگینی اوراکان فیس لیفت سال آینده و به عنوان مدل سال ۲۰۲۰ معرفی شود.

مشخصات

دانـــــلود

  • 53 views

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دسته‌ها