iranzamin22.ir


پس از سفارش قابل‌توجه ۲۰ هزار دستگاهی، آمازون هم‌اکنون به‌صورت رسمی بزرگ‌ترین مشتری ون‌های مرسدس بنز اسپرینتر محسوب می‌شود.


ژرمن‌ها کارهای ساخت ون‌های آمازون برای حمل‌ونقل و تحویل خرده‌فروشی‌های این شرکت را آغاز کرده‌اند. فرایند تولید اسپرینترهای آمازون در تأسیسات جدید مرسدس در چارلستون شمالی آغاز شده است.


دیو کلارک معاون عملیات جهانی آمازون می‌گوید:

ما به همکاری با مرسدس بنز و کمک به اقتصاد محلی از طریق تولید ون‌های اسپرینتر در تأسیسات چارلستون شمالی افتخار می‌کنیم. به لطف بازخوردهای فوق‌العاده‌ی برنامه‌ی سرویس تحویل جدید آمازون، ما از افزایش ون‌های اسپرینتر به ۲۰ هزار دستگاه بسیار هیجان‌زده هستیم.

امسال همچنین شاهد عرضه‌ی سومین نسل این ون در آمریکا هستیم. این خودرو از سیستم اطلاعات سرگرمی جدید MBUX و همچنین صندلی‌های ارگونومیک به همراه سیستم‌های کمک‌راننده‌ی مدرن سود می‌برد.


ون‌های مورد بحث که تحت برندهای مرسدس بنز و فرایت لاینر ساخته خواهند شد با دو پیشرانه‌ی ۶ سیلندر ۲ لیتری بنزینی و ۶ سیلندر ۳ لیتری توربودیزل در دسترس خواهند بود. قیمت این خودرو از ۳۳۷۹۰ دلار برای مدل کارگو ون بنزینی شروع شده و به ۵۶۷۹۰ دلار برای مدل مسافری چهار چرخ محرک دیزلی می‌رسد.

مشخصات

دانـــــلود

  • 67 views

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دسته‌ها