iranzamin22.ir

قیمت و مشخصات شورولت کامارو ۲۰۱۹

بدون دیدگاه


شورولت به‌طور رسمی جزئیات مربوط به کامارو ۲۰۱۹ فیس لیفت را اعلام کرد.


پیکربندی آنلاین این خودرو پیش از این در وب‌سایت شورولت موجود بوده هرچند بخش ساخت و قیمت کامارو ۲۰۱۹ در دسترس نبوده است.


احتمالاً دلیل این کار به دلیل نبود تصاویر از کاماروی فیس لیفت و یا عدم آپلود لیست آپشن ها در پیکربندی این خودرو بوده است؛ اما خب جدای از این‌ها قیمت مربوط به کاماروی ۲۰۱۹ مشخص است.


مدل پایه کامارو ۱LT 2019 قیمت آغازین ۲۶۴۹۵ دلار (شامل ۹۹۵ دلار هزینه تحویل) دارد که ۴۰۵ دلار ارزان‌تر از مدل سال قبل می‌باشد. مدل کانورتیبل ۶ هزار دلار گران‌تر از مدل استاندارد بوده و آن‌هم ۴۰۵ دلار کاهش قیمت را در مقایسه با مدل سال ۲۰۱۸ تجربه کرده است.


موضوع جالب اینکه در پیکربندی کامارو ۲۰۱۹ هنوز هم تریم ۱LS به چشم می‌خورد هرچند قیمت آن مشخص نیست و بجای اعلام قیمت گفته شده که به نمایندگی شورولت مراجعه شود. احتمالاً این تریم سفارشی بوده و با سفارش مشتری ساخته می‌شود. شایان ذکر است تنها یک نوع رینگ برای این تریم موجود بوده و هیچ گیربکس اتوماتیکی هم در نظر گرفته نشده است؛ اما مدل توربو ۱LE که جدیداً معرفی شده فعلاً در پیکربندی موجود نیست اما شورولت قیمت پایه آن را ۳۰۹۹۵ دلار اعلام کرده است.

همان کاهش قیمت ۴۰۵ دلاری در مدل کامارو ۳LT V6 2019 نیز دیده می‌شود. این خودرو قیمت پایه ۳۱۹۹۵ دلاری دارد؛ اما درباره مدل ۸ سیلندر کامارو SS خیلی امیدوار نشوید ولی خب قیمت پایه آن برای مدل‌های ۱SS و ۲SS تغییری نداشته و به ترتیب ۳۷۹۹۵ و ۴۲۹۹۵ دلار باقی مانده است.


قیمت مدل کامارو ZL1 2019 با افزایش ۴۰۰ دلاری به ۶۴۱۹۵ دلار رسیده است. البته این افزایش قیمت نیز به خاطر بالا رفتن مالیات خودروهایی با مصرف سوخت بالا بوده که از ۱۳۰۰ به ۱۷۰۰ دلار رسیده است.

مشخصات

دانـــــلود

  • 53 views

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دسته‌ها