iranzamin22.ir


لاکهید مارتین برنده قرارداد تولید لانچرهای سیستم توپخانه با تحرک بالا (HIMARS) و سخت‌افزار مرتبط با آن برای فروش به یک مشتری بین‌المللی ناشناس با ارزش ۲۱۸ میلیون دلار شد.


این سیستم با جدیدترین قراردادی که امضا شده هم‌اکنون در اختیار ۴ شریک جهانی می‌باشد. لاکهید مارتین با برنده شدن این قرارداد باید ۱۸ لانچر HIMARS و تجهیزات مرتبط را تا دسامبر ۲۰۲۰ به مشتری نهایی تحویل دهد.


این شرکت خودروهای سیستم یاد شده را از صفر خواهد ساخت. ساخت این خودروها در کامدن آرکانزاس صورت خواهد گرفت.


لانچر متحرک و سبک‌وزن HIMARS می‌تواند با هواپیمای C-130 و بزرگ‌تر از آن حمل شود.

این سیستم از یک مدول لود کننده لانچر و سیستم کنترل آتش نصب شده روی شاسی تراکی ۵ تنی تشکیل شده و دارای کابین مسلح ویژه‌ای است که حفاظت بیشتری را برای سه اپراتور این سیستم ایجاد می‌کند.


به دلیل عملکرد بالا و ارزش‌افزوده مهمات و تدارک سیستم HIMARS باور بر این است که این سیستم گزینه‌ی بهتری برای کشورهایی است که آتش دقیقی برای مأموریت‌های خود نیاز دارند.


لاکهید مارتین در جولای ۲۰۱۸ اولین لانچر HIMARS را به‌صورت شاسی و قطعات لانچر تحویل مشتری داد. این تجهیزات در همان تأسیسات آرکانزاس ساخته شده بودند.


طیف گسترده گزینه‌های طراحی و ساخت لاکهید مارتین راه‌حل‌های برجسته‌ای را ایجاد کرده و سیستم‌های تثبیت شده‌ای همچون MLRS، HIMARS، ATACMS و GMLRS را برای مشتریان داخلی و بین‌المللی ارائه داده است.


این کمپانی امنیتی و نظامی آمریکایی اساساً در طراحی، توسعه، ساخت و راه‌اندازی سیستم‌های پیشرفته‌ی نظامی و امنیتی حضور پررنگی دارد.

مشخصات

دانـــــلود

  • 56 views

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دسته‌ها