iranzamin22.ir


کارلکس دیزاین پکیج جدیدی را برای پیکاپ فولکس‌واگن آماروک معرفی کرده است. این پکیج ظاهر جدیدی را برای بدنه و کابین پیکاپ فولکس به ارمغان آورده است.

پکیج مورد بحث ۱۳۹۹۵ یورو قیمت داشته و تقریباً نصف قیمت یک آماروک صفرکیلومتر و پایه در بازار آلمان می‌باشد. شایان ذکر است قیمت آماروک از ۳۲۰۷۶ یورو آغاز می‌شود. کارلکس به منظور هرچه خاص‌تر کردن محصول خود تنها ۵۰۰ نمونه از محصولات خود را ارائه خواهد کرد.


اگرچه قیمت درخواستی تیونر برای این پکیج بالا بوده اما کاملاً ارزشش را دارد زیرا شامل رنگ محافظتی و چندین قطعه جدید برای بدنه و همچنین یک کیت جدید بدنه و لاستیک‌های BF گوودریچ با رینگ‌های ۱۸ اینچی آلومینیومی می‌باشد. کارلکس همچنین سیستم تعلیق جدید، رکاب‌های جانبی متفاوت و نوار نوری LED نصب شده روی سقف را پیشنهاد می‌کند.

کابین آماروک نیز حداکثر راحتی را تأمین می‌کند. فضای داخلی آماروک تیون شده دارای تریم چرمی صندلی‌ها، استراحتگاه‌های مرکزی دست، درب‌ها، اهرم تعویض دنده و غربیلک فرمان بوده و از الگوی دوخت منحصربه‌فرد، تریم آلکانترا، کف‌پوش‌های جدید و پلاک تولید محدود سود می‌برد.

کارلکس دیزاین آماروک همچنین با سیستم اگزوز سفارشی مجهز به افزایش دهنده صدا سود می‌برد. این سیستم از طریق یک برنامه‌ی موبایلی قابل‌کنترل بوده و صدای تولیدی را افزایش می‌دهد.

مشخصات

دانـــــلود

  • 57 views

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دسته‌ها