iranzamin22.ir


آئودی اعلام کرد نسخه طویل‌تر نسل جدید A6 را ماه آینده در نمایشگاه خودروی چنگدوی چین معرفی خواهد کرد.


البته رسانه‌های چینی قبلاً توانسته‌اند به اولین تصاویر این خودرو که به جنگ مرسدس بنز E کلاس L و ب ام و سری ۵ L خواهد رفت دست پیدا کنند.


در نگاه اول به نظر نمی‌رسد که تغییری در ظاهر خودرو داده شده باشد اما نگاهی عمیق‌تر نشان می‌دهد که این سدان اجرایی آلمانی کمی کشیده‌تر بوده و طول کلی آن به ۵۰۵۰ میلی‌متر رسیده است.


طول A6 L حدود ۱۱۱ میلی‌متر بیشتر از نسخه عادی این خودرو می‌باشد. فاصله بین محوری نیز با ۱۰۰ میلی‌متر افزایش به ۳۰۲۴ میلی‌متر رسیده که این امر باعث ایجاد فضای پای بیشتر در عقب می‌شود که اکثر مصرف‌کنندگان چینی از این فضای بیشتر خوششان می‌آید.

پهنای خودرو تغییری نکرده و برابر با ۱۸۸۶ میلی‌متر است اما به نظر می‌رسد ارتفاع آن ۱۸ میلی‌متر بیشتر از نسخه‌های عادی است.


نیروبخش آئودی A6 L جدید پیشرانه ۴ سیلندر ۲ لیتری توربو با قدرت ۲۴۵ اسب بخار در نسخه ۴۵ TFSI خواهد بود. این خانواده نهایتاً گسترش خواهد یافت و برخی نسخه‌های دیگر همچون هیبریدی ملایم و احتمالاً پلاگین هیبریدی را نیز پذیرا خواهد شد.


انتظار می‌رود آئودی A6 L از اوایل سال آینده در چین عرضه شود. این خودرو توسط جوینت ونچر فاو-فولکس واگن ساخته خواهد شد و قیمتی بین ۴۰۰ هزار تا ۷۰۰ هزار یوان خواهد داشت.

مشخصات

دانـــــلود

  • 43 views

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دسته‌ها