iranzamin22.ir

قیمت و مشخصات آئودی RS5 اسپورت بک ۲۰۱۹

بدون دیدگاه


آئودی RS5 اسپورت بک ۲۰۱۹ که نسخه کوپه از مدل کاربردی‌تر ۵ درب می‌باشد در آمریکا قیمت پایه ۷۴۲۰۰ دلاری خواهد داشت. البته به این مبلغ باید ۹۹۵ دلار هزینه تحویل را نیز اضافه کنید. بدین ترتیب برادر اسپورت بک ۴۳۰۰ دلار گران‌تر از نسخه کوپه می‌باشد.


RS5 اسپورت بک ۲۰۱۹ از پیشرانه ۶ سیلندر ۲٫۹ لیتری توئین توربو با خروجی ۴۴۴ اسب بخار و گشتاور ۶۰۰ نیوتون متری سود می‌برد و یک گیربکس ۸ سرعته اتوماتیک نیروی پیشرانه را به هر چهار گوشه خودرو می‌فرستد.


این خودرو در خط مستقیم می‌تواند تنها در ۳٫۸ ثانیه از سکون به تندی ۹۶ کیلومتر در ساعت برسد و حداکثر سرعت نیز به ۲۵۰ کیلومتر در ساعت محدود شده است. البته شتاب نسخه اسپورت بک یک دهم ثانیه کندتر از مدل کوپه است. شایان ذکر است با سفارش پکیج دینامیک پلاس حداکثر سرعت خودرو به ۲۸۰ کیلومتر در ساعت می‌رسد.


نسخه RS در مقایسه با S5 اسپورت بک ۷ میلی‌متر کم ارتفاع‌تر بوده و درحالی‌که سیستم تعلیق اسپورت ثابت در این خودرو به‌صورت استاندارد بکار رفته اما خریداران می‌توانند دامپرهای تطبیقی را نیز انتخاب کنند.


هر دو مدل RS5 اسپورت بک و کوپه برای مدل سال ۲۰۱۹ دارای به‌روزرسانی‌های تجهیزاتی زیادی بوده و بنابراین می‌توانید ناوبری MMI پلاس آئودی، کاکپیت مجازی، آئودی کانکت پرایم، سیستم پایش باد لاستیک، آئودی فون باکس و پورت‌های شارژ USB در عقب را بدون هزینه‌ای اضافی در اختیار داشته باشید.


همچنین مدل سال ۲۰۱۹ این خودرو دارای دستیار پارک فرمان بوده که به‌صورت خودکار فرمان خودرو را در خطوط تشخیص داده شده یا فضاهای پارک مشخص می‌چرخاند.

مشخصات

دانـــــلود

  • 45 views

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دسته‌ها