iranzamin22.ir


برخی از خودروهای کلاسیک دههٔ ۷۰ میلادی و قبل از آن‌، از طراحی‌های فوق‌العاده‌ای برخوردار بودند که بعداً هیچ‌گاه تکرار نشدند. این در حالی است که از طرف دیگر بسیاری از خودروهای مدرن امروزی طراحی‌های بی‌روح و خسته‌کننده‌ای دارند که حتی نزدیک به طراحی‌های جاودانهٔ دههٔ هم ۷۰ نیستند. حال در دنیای رندرها که هیچ‌چیز غیرممکن نیست، طراحی تعدادی از خودروهای پرطرفدار مدرن با طراحی پیشینیان کلاسیک آن‌ها ترکیب شده و نمای جالبی را ایجاد کرده است. برای طراحی این رندرها، از ویژگی‌های ظاهری قدیمی و جدید خودروها استفاده شده تا خودروهای واقعاً منحصربه‌فردی به تصویر کشیده شوند.

دوج چارجر

دوج چارجر کنونی قطعاً سدان خوش استایلی است اما از لحاظ طراحی، نمای عضلانی کلاسیک خود را ارائه نمی‌کند. حال در این رندر شکوه طراحی سابق چارجر با استایل مدرن آن ترکیب شده است. برای طراحی این رندر از عناصر چارجر RT مسابقه‌ای مدل ۱۹۶۸ استفاده شده است و ویژگی‌هایی چون بال عقب بزرگ و قالپاق‌های استیل، نمای بسیار زیبایی را ایجاد کرده‌اند.

بوگاتی شیرون

در این رندر، استایل ظاهری جدیدترین محصول بوگاتی یعنی هایپرکار شیرون با یکی از مشهورترین ساخته‌های کلاسیک این شرکت یعنی تایپ ۵۷ ترکیب شده است؛ بنابراین در شیرون المان‌های کلاسیکی متعلق به سال‌های بسیار دور دیده می‌شود که ازجملهٔ آن‌ها می‌توان به رینگ‌های سیمی، گلگیرهای پوشیدهٔ عقب و شیوهٔ باز شدن برعکس درب‌ها دیده می‌شود.

آئودی R8

در این رندر، سوپراسپرت مدرن آئودی R8 با ویژگی‌های ظاهری مدل کواتروی کلاسیک دههٔ ۸۰ ترکیب شده درحالی‌که در دماغهٔ آن الهاماتی هم از آئودی ۱۰۰ دیده می‌شود. در این رندر، جلوپنجرهٔ پلاستیکی ساده و رینگ‌های چند پره نمایی رترو ایجاد کرده‌اند. آئودی کواترو یکی از محصولات مشهور این شرکت بود که در دههٔ ۸۰ در دو نسخهٔ مسابقه‌ای و جاده‌ای تولید می‌شد.

فراری لافراری

آیا تابه‌حال فکر کرده‌اید که یک فراری F40 هیبریدی می‌تواند چه شکلی باشد؟ این رندر پاسخ خوبی به این سؤال داده است زیرا استایل ظاهری مدل کلاسیک F40 را با هایپرکار لافراری ترکیب کرده است. یکی از ویژگی‌های دوست‌داشتنی این رندر، بال ثابت عقب آن است که کاملاً F40 را یادآوری می‌کند درحالی‌که نمای جلویی آن با چراغ‌ها و ورودی‌های هوای مشابه لافراری، بسیار مدرن‌تر است.

آستون‌مارتین DB11

این رندر به‌قدری زیبا و جذاب از آب درآمده است که آرزو داشتیم آستون‌مارتین آن‌را به تولید برساند! البته مطمئناً این اتفاق روی نخواهد داد اما ترکیب استایل ظاهری مدل کلاسیک DB5 با مدل مدرن DB11 بسیار زیبا و هماهنگ جلوه می‌کند زیرا برخی اجزای کلاسیک DB5 به ظاهر زیبای DB11 اضافه شده‌اند که ازجملهٔ زیباترین آن‌ها می‌توان به سپر کرومی جلو، رینگ‌های سیمی و آینه‌های جانبی روی گلگیرهای جلو اشاره کرد.

مرسدس-آام‌گ GT

این رندر زیبا، دو خودروی اسپرت عالی مرسدس بنز را باهم ترکیب کرده است. این رندر بر اساس مدل مدرن AMG GT شکل گرفته درحالی‌که عناصر طراحی مدل افسانه‌ای ۳۰۰ SL گالوینگ سال ۱۹۵۴ به آن اضافه شده است. در نمای جلویی این رندر بیش از هر چیز چراغ‌های بزرگ و مدرن AMG GT به همراه جلوپنجرهٔ بزرگ جلب‌توجه می‌کند درحالی‌که در دیگر قسمت‌ها بیشتر ویژگی‌های ۳۰۰ SL دیده می‌شود.

فورد موستانگ

نسخهٔ فیس‌لیفت شدهٔ نسل کنونی موستانگ اوایل سال جاری معرفی شد اما برخی از طرفداران، چهار جدید این ماسل کار آمریکایی را ناخوشایند توصیف کرده‌اند. حال این رندر راه‌حل خوبی را برای کسانی ارائه کرده که دماغهٔ جدید موستانگ را دوست ندارند. در این رندر، دماغهٔ کاملاً متفاوتی دیده می‌شود که با الهام از سری کلاسیک موستانگ طراحی شده و باید گفت که کاملاً خوب از آب درآمده است. تنها چیزی که به نظر می‌رسد باید در این رندر تغییر کند، دریچهٔ روی کاپوت است که هرچند بد نیست اما با استایل تهاجمی یک موستانگ مدرن هماهنگی ندارد.

مشخصات

دانـــــلود

  • 134 views

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دسته‌ها