iranzamin22.irدر اواخر ماه می، تویوتا و سوزوکی قراردادی را به‌منظور همکاری در پروژه‌های مشترک برای بهره‌گیری از توانایی‌های هردو شرکت به امضا رساندند. طی این همکاری مشترک، سوزوکی پیشرانهٔ جدیدی را با کمک تویوتا توسعه خواهد داد و از طرف دیگر تویوتا هم محصولات طراحی و تولید سوزوکی را با برند خودش عرضه خواهد کرد. حال در این رابطه گزارشی منتشر شده که ادعا کرده است این دو شرکت در رابطه با عرضهٔ اولین محصول سوزوکی با برند تویوتا به توافق رسیده‌اند.

این خودرو، هاچ‌بک بالنو خواهد بود که قرار است با برند تویوتا در هند عرضه گردد و قطعات ۲۰ تا ۲۵ هزار دستگاه از آن توسط کارخانهٔ سوزوکی در گوجرات هند تأمین خواهد شد. این هاچ‌بک پنج‌در به غیر از تعویض لوگوها، تغییرات ظاهری ظریفی مانند تجدیدنظر در چراغ‌های جلو و عقب و همین‌طور به‌روزرسانی جلوپنجره را هم تجربه خواهد کرد. هرچند هنوز سوزوکی و تویوتا پاسخی رسمی به این گزارش نداده‌اند اما گفته شده که بالنو با برند تویوتا در سه‌ماههٔ نخست سال مالی آینده به بازار عرضه خواهد شد.

افرادی نزدیک به این موضوع گفته‌اند که این دو شرکت تصمیم گرفته‌اند بالنو اولین خودروی مشترک آنها باشد و قبلاً در مورد تغییرات ظاهری و تیراژ آن باهم موافقت کرده‌اند؛ اما بالنو تنها خودرویی نیست که قرار است با برند تویوتا عرضه شود چراکه سوزوکی همچنین اجازهٔ داده است که تویوتا کراس‌اوور کوچک ویتارا را هم با برند خود به بازار عرضه کند درحالی‌که سدان کرولا هم با برند سوزوکی در هند عرضه خواهد شد. البته همکاری بین این دو شرکت صرفاً به بازار هند محدود نمی‌شود زیرا قرار است محصولات سوزوکی توسط تویوتا در آفریقا و بازارهای دیگری هم عرضه گردد.

مشخصات

دانـــــلود

  • 103 views

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دسته‌ها