iranzamin22.ir


تیونر آلمانی جی پاور برای جدیدترین پروژه‌ی خود از مرسدس-ای ام جی SL63 استفاده کرده است. نیروگاه ۸ سیلندر ۵٫۵ لیتری توئین توربوی این خودرو هم‌اکنون و به لطف بازنگری‌های جی پاور قدرت ۷۸۹ اسب بخاری و گشتاور ۱۱۰۰ نیوتون متری دارد! این در حالی است که نسخه‌ی استاندارد این خودروی آلمانی خروجی ۵۷۷ اسبی و گشتاور ۹۰۰ نیوتون متری را ارائه می‌کند.


تولید چنین قدرت زیادی با استفاده از قطعات جدید میسر شده است. این تیونر یک جفت توربوی بزرگ‌تر را با بهای ۵۴۲۰ یورویی ارائه می‌کند. خروجی‌های اگزوز به‌روز شده ۴۰۸۴ یورو قیمت دارند درحالی‌که برای سیستم اگزوز فولادی هم باید ۱۸۰۷ یوروی دیگر بپردازید. نرم‌افزار جدید پیشرانه هم با ۳۳۱۹ یورو در دسترس بوده درحالی‌که برای حذف محدود کننده سرعت هم باید ۵۰۰ یوروی دیگر کنار بگذارید.


با تمامی تغییرات صورت گرفته، این خودروی تیون شده قادر است ظرف مدت ۳٫۵ ثانیه سرعت خود را از صفر به ۱۰۰ کیلومتر در ساعت برساند که بهبود نیم ثانیه‌ای نسبت به شتاب مدل استوک را نشان می‌دهد. حداکثر سرعت این رودستر لوکس هم به ۳۴۰ کیلومتر در ساعت رسیده است.


جی پاور خیلی بدنه و کابین SL63 را دستخوش تغییر نکرده اما خب رینگ‌های ۲۱ اینچی فورج کاری شده با قیمت ۷۵۲۱ یورو در دسترس هستند. این رینگ‌ها از نوع ۵ پره دوبل با جزئیات تیره‌رنگ می‌باشند.

مرسدس در حال حاضر مشغول توسعه نسل جدید SL کلاس است. طراحان تلاش دارند رگه‌هایی از طراحی مدل افسانه‌ای ۳۰۰ SL را در نسل جدید این خودرو بکار ببرند. از نظر فنی هم رودستر مشهور مرسدس به خاطر استفاده از آلومینیوم و سقف نرم سبک‌تر خواهد بود.

[دانلود ویدئو]

مشخصات

دانـــــلود

  • 6 views

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دسته‌ها