iranzamin22.ir


تولید پورشه کاین کوپه (یا هر نام دیگری) در سال ۲۰۱۸ تأیید شده و قبلاً تصاویر جاسوسی زیادی از آن منتشر شده است. پورشه فعلاً نگفته چه زمانی رقیب جدید ب‌ام‌و X6 و مرسدس بنز GLE کوپه را معرفی خواهد کرد اما احتمال بالایی برای رونمایی از آن تا پایان سال جاری میلادی وجود دارد. برای تجسم این خودرو در فضای مجازی، طراحان صنعتی رندری از این خودرو را بر پایه‌ی جدیدترین تصاویر جاسوسی ثبت شده خلق کرده‌اند.


فرمول ثابت شده‌ی شاسی بلندهای کوپه در کاین کوپه هم بکار رفته است. نیمه‌ی جلویی خودرو احتمالاً مشابه نسخه‌ی استاندارد کاین خواهد بود و تنها بخش عقب برخی تغییرات را پذیرا خواهد شد. از جمله این تغییرات می‌توان به خط سقف خمیده‌تری اشاره کرد که باعث ایجاد حس خودرویی کوپه مانند می‌شود. نمای عقب اسپورت تر و ظاهر لیفت بک مانند به همراه اسپویلر جدید هم از دیگر تغییرات خواهد بود. چراغ‌های عقب متفاوت نیز می‌تواند باعث تمایز هرچه بیشتر کاین کوپه از مدل استاندارد شود.


داخل کابین انتظار تغییرات وسیعی را نداریم و شاید همان طراحی و ویژگی‌های مدل عادی کاین را دوباره مشاهده کنیم. البته پورشه احتمالاً برخی بازنگری‌ها را انجام خواهد داد تا قیمت بالاتر کاین کوپه نسبت به برادر عادی خود توجیه شود. پیشرانه‌ها و تکنولوژی‌های بکار رفته نیز همانند نسخه استاندارد خواهد بود.

آیا واقعاً پورشه به چنین خودرویی نیاز دارد؟ اگرچه ریسک ناراحت شدن طرفداران این برند وجود دارد اما بحث‌های تجاری ورای احساسات بوده و همه می‌دانیم که شاسی بلندها طرفداران بسیار زیادی دارند. در واقع دو شاسی‌بلند ماکان و کاین محبوب‌ترین خودروهای پورشه در سال ۲۰۱۸ بوده‌اند. ماکان فروش ۸۶۰۳۱ دستگاهی را ثبت کرده و کاین نیز به خانه‌ی ۷۱۴۵۸ نفر راه یافته که فروش آن تقریباً دو برابر پورشه ۹۱۱ می‌باشد. این خودرو با فروش ۳۵۵۷۳ دستگاهی رتبه چهارم محبوب‌ترین محصول این خودروساز را به خود اختصاص داده است.

اعداد دروغ نمی‌گویند و مردم هم شاسی بلندهای بیشتری را می‌خواهند و پورشه هم می‌خواهد از این کیک لذیذ تکه‌ای را مال خود کند!


به‌روزرسانی: گفته می‌شود پورشه این خودرو را به نمایندگی‌های منتخب خود نشان داده بنابراین انتظار می‌رود رونمایی از آن در ماه آوریل و احتمالاً نمایشگاه خودروی شانگهای ۲۰۱۹ انجام شود.

مشخصات

دانـــــلود

  • 13 views

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دسته‌ها