iranzamin22.ir


شرکت Electrify America در بسیاری از جایگاه‌های شارژ آمریکا از مجموعه باتری‌های تسلا استفاده خواهد کرد.


فولکس‌واگن به منظور حل و فصل بخشی از مشکلات مربوط به دیزل گیت مجبور به تأسیس این شرکت شد و تلاش آن‌هم داشتن حدود ۳ هزار شارژر خودروهای الکتریکی در آمریکا تا اواسط سال جاری میلادی است. در زمان نگارش این مقاله تنها ۸۹ جایگاه عملیاتی شده است.


مجموعه باتری‌های تسلا در بیش از ۱۰۰ جایگاه شارژ Electrify America نصب خواهد شد و در زمان‌های اوج شارژ مورد استفاده قرار خواهند گرفت. این مجموعه باتری‌ها ظرفیت ۳۵۰ کیلووات ساعتی داشته و با شارژر سریع ۲۱۰ کیلوواتی هماهنگی دارند. از نظر تئوری این شارژرها می‌توانند در هر دقیقه حدود ۳۰ کیلومتر محدوده حرکتی را شارژ کنند.


تسلا قبلاً از این مجموعه‌ها در جایگاه‌های سوپرشارژ خود استفاده کرده اما استفاده‌ی مداوم از آن‌ها ضرورتی ندارد. دیگر جایگاه‌های شارژ که از نوع دیگر شارژرها استفاده می‌کنند توانایی ذخیره انرژی بیشتری دارند.


مدیر اجرایی شرکت Electrify America گفته است:

جایگاه‌های ما در حال ارائه‌ی پیشرفته‌ترین تکنولوژی شارژ هستند. با ارائه‌ی قدرت شارژ بالاتر، استفاده از باتری‌ها در شلوغ‌ترین جایگاه‌های شارژ توجیه‌پذیر است. سیستم مجموعه باتری‌های تسلا همخوانی مناسبی با اهداف ما دارد زیرا آن‌ها از تجربه جهانی در بحث توسعه باتری‌ها و شارژ خودروهای الکتریکی برخوردار هستند.

مشخصات

دانـــــلود

  • 7 views

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دسته‌ها