iranzamin22.ir

قیمت و مشخصات کامل لکسس ES مدل ۲۰۱۹

بدون دیدگاه


پیروی رونمایی رسمی در نمایشگاه خودروی پکن ۲۰۱۸، لکسس ES بازنگری شده آماده ورود به بازار آمریکا است.


این خودرو از ماه سپتامبر قابل‌خرید بوده و با سه تریم متمایز با نام‌های ES 350، ES 300h و ES 350 F اسپورت در دسترس خواهد بود. مدل پایه این خودرو تنها ۵۵۰ دلار گران‌تر از قبل بوده و هم‌اکنون قیمت آغازین ۳۹۵۰۰ دلاری دارد.


لکسس می‌گوید مدل سطح میانی ES 300h با قیمت ۴۱۳۱۰ دلار ۵۱۰ دلار ارزان‌تر از قبل بوده درحالی‌که برای خرید مدل جدید F اسپورت باید حداقل ۴۴۰۳۵ دلار بپردازید. لکسس ES در مقایسه با مرسدس بنز E کلاس و ب ام و سری ۵ پایه به ترتیب ۱۳۴۵۰ و ۱۳۹۰۰ دلار ارزان‌تر است.


نیروبخش لکسس ES 350 پیشرانه ۶ سیلندر ۳٫۵ لیتری است که هم‌اکنون قدرت ۳۰۲ اسب بخاری و گشتاور ۳۶۲ نیوتون متری دارد. این پیشرانه با یک گیربکس ۸ سرعته اتوماتیک که جایگزین گیربکس قبلی ۶ سرعته شده همکاری می‌کند.


گفته شده مصرف سوخت شهری/بزرگراهی/ترکیبی لکسس ES 350 به ترتیب برابر با ۱۰٫۷/۷٫۱/۹ لیتر در هر صد کیلومتر می‌باشد.


از طرف دیگر مدل ES 300h را داریم که از پیشرانه ۴ سیلندر ۲٫۵ لیتری و یک واحد الکتریکی سود می‌برد. خروجی کل مجموعه برابر با ۲۱۵ اسب بخار بوده و مصرف سوخت آن به ترتیب ۵٫۵/۵٫۲/۵٫۴ لیتر در هر صد کیلومتر می‌باشد.


مدل F اسپورت همان پیشرانه ۶ سیلندر نسخه پایه را حفظ کرده اما دارای سیستم تعلیق متغیر تطبیقی سفارشی برگرفته از مدل‌های LC و LS می‌باشد. همچنین تریم ظاهری و کابین این نسخه اسپورت تر است.

همه‌ی مدل‌های لکسس ES جدید به‌صورت استاندارد دارای سیستم ایمنی ۲٫۰ پلاس کمپانی بوده و شامل مواردی همچون تشخیص عابران و دوچرخه‌سواران در روز و همچنین تشخیص عابران پیاده در زمان نور کم می‌باشد.


ES همچنین اولین محصول لکسس است که با سیستم اپل کارپلی و آمازون الکسا عرضه می‌شود.

مشخصات

دانـــــلود

  • 85 views

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دسته‌ها