iranzamin22.ir


با توجه به بحث‌ها و گفت‌وگوهای صورت گرفته می‌توان گفت شما عزیزان مسابقات درگ را دوست دارید؛ و البته تنها طرفدار درگ های سنتی بین دو سوپرکار سریع نیستید بلکه مسابقات عجیب را نیز دوست دارید. این‌طور نیست؟


امروز هم به لطف دست‌اندرکاران CarWow ما تلاش می‌کنیم به این سؤال پاسخ دهیم که قوی‌ترین و سریع‌ترین ون بازار کیست؟


ما درباره‌ی ون‌های باری بزرگی صحبت می‌کنیم که در اروپا عرضه می‌شوند. سه خودروی فورد ترانزیت، فولکس‌واگن کرافتر و مرسدس بنز اسپرینتر از جمله مشهورترین ون‌های تجاری هستند. به جرات می‌توان گفت این سه ون جزو پرفروش‌ترین خودروهای تجاری قاره اروپا بوده و همیشه به دنبال دیکته کردن برتری خود در این کلاس بوده‌اند. شاید فورد و فولکس‌واگن در تولید نسل بعدی خودروهای تجاری باهم همکاری کنند اما امروز رقیب سرسختی برای یکدیگر هستند.


هر سه ون یاد شده از پیشرانه‌های ۲ لیتری توربودیزل استفاده می‌کنند. کرافتر با قدرت ۱۷۷ اسب بخاری قوی‌ترین خودروی گروه بوده و پس از آن نیز فورد با قدرت ۱۷۰ اسبی و مرسدس با خروجی ۱۶۳ اسب بخاری قرار دارند. اسپرینتر تنها خودروی مجهز به گیربکس اتوماتیک بوده و البته ترانزیت هم تنها خودروی دیفرانسیل جلوی این درگ است.


شاید با خود فکر کنید که این یک مسابقه‌ی کاملاً کند و کسل‌کننده است اما در واقع هیجان‌انگیزتر از آن چیزی است که انتظارش را دارید. این سه ون کاملاً قوی بوده و در رکورد خوبی در مسافت ۴۰۰ متر بر جای می‌گذارند. ما نتایج به دست آمده را لو نمی‌دهیم اما می‌گوییم که مرسدس همیشه مرسدس بوده و مهم نیست که درباره‌ی خودروهای اسپورت، لوکس و یا کاری صحبت کنیم. در بخش‌های دوم و سوم ویدئو هم مسابقه رولینگ و تست ترمز را می‌بینیم که تماشای آن را حتماً توصیه می‌کنیم.

[دانلود ویدئو]

مشخصات

دانـــــلود

  • 11 views

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دسته‌ها