iranzamin22.ir


مرسدس-ای‌ام‌جی GT R از آن دست خودروهاست که در حالت استاندارد هم کاملاً پاسخگوی نیازهای مشتریان است اما از آنجایی که انسان هرگز به ظرفیت کنونی قانع نمی‌شود بنابراین اینجاست که تیونرها وارد میدان می‌شوند. یکی از تیونرهای آلمانی با نام فوستلا قدرت و گشتاور پیشرانه‌ی این سوپر اسپورت را به ترتیب ۶۵ اسب بخار و ۷۰ نیوتون متر افزایش داده است.


بخشی از پکیج پرفورمنس سطح ۱ باعث می‌شود پیشرانه‌ی ۸ سیلندر ۴ لیتری توئین توربوی GT R قدرت قابل‌توجه ۶۵۰ اسب بخاری و گشتاور ۷۷۰ نیوتون متری تولید کند. اگرچه فوستلا شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت این خودروی تا بن دندان مسلح را اعلام نکرده اما مدل استاندارد کارخانه‌ای شتاب ۳٫۶ ثانیه‌ای دارد بنابراین انتظار می‌رود شتاب مدل تیون شده چند دهم ثانیه‌ای بهبود یابد.


سوپرکار مرسدس به لطف قدرت بیشتر می‌تواند وارد قلمروی خودروهای شاخصی همچون لامبورگینی اوراکان اوو شود. شاید این خودرو برای شکست سوپر اسپورت ایتالیایی تلاش زیادی انجام دهد اما این GT R قوی‌تر است چراکه پیشرانه‌ی ۱۰ سیلندر ۶٫۵ لیتری تنفس طبیعی لامبورگینی خروجی ۶۴۰ اسبی و گشتاور ۶۰۰ نیوتون متری دارد.


البته لامبورگینی از کشش بیشتر سیستم چهار چرخ محرک سود می‌برد، چیزی که مرسدس دیفرانسیل عقب از آن بی‌بهره بوده بنابراین در یک مسابقه حساس همه‌چیز به استارت دو خودرو مربوط خواهد بود. هنوز هم خودروهای دیفرانسیل عقب هیجان زیادی دارند و افراد زیادی هستند که هیجان رانندگی را به مسابقه با دیگران ترجیح می‌دهند.

علاوه بر ارتقای پرفورمنس، فوستلا از پوشش بدنه‌ی وینیل با الگوی شهری در نمای عقب و طرح زردرنگ در جلو استفاده کرده که جلوه‌ی خاصی به این مرسدس-ای‌ام‌جی GT R بخشیده است.

مشخصات

دانـــــلود

  • 15 views

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دسته‌ها