iranzamin22.ir


ب‌ام‌و X2 توسط موسسه بیمه ایمنی بزرگراه آمریکا IIHS تست شده و نه تنها نتوانسته بالاترین رتبه ایمنی را به دست آورد بلکه از کسب رتبه Top Safety Pick نیز باز مانده است.

ب‌ام‌و X2 جدید 2018
این نتیجه علیرغم کسب رتبه خوب در تست اورلپ جلو، تست جانبی و استحکام سقف و حتی چالش اورلپ کوچک جلویی در هر دو سمت راننده و سرنشین می‌باشد.


اما چیزی که باعث ناکامی این کراس اوور لوکس شده عملکرد خودرو در محافظت از سر و گردن است که توسط متخصصان موسسه آمریکایی “قابل‌قبول” ارزیابی شده است. IIHS می‌گوید:

رتبه‌بندی ضعیف سر و گردن برای این خودرو غیرعادی است. X2 تنها یکی از چهار خودروی سال ۲۰۱۸ است که رتبه قابل‌قبول را به دست آورده است. دیگر مدل‌های ۲۰۱۸ تست شده رتبه‌بندی خوب داشته‌اند.

ب‌ام‌و X2 جدید 2018
البته ب‌ام‌و به این نتایج واکنش نشان داده و به IIHS گفته که بهبودهای برنامه‌ریزی‌شده‌ای انجام می‌دهد. این خودرو در ماه سپتامبر دوباره تست خواهد شد.


به منظور دست‌یابی به رتبه ایمنی Top Safety Pick، ب‌ام‌و X2 باید در هر ۵ تست تصادف برنامه‌ریزی شده رتبه خوب را به دست آورد. همچنین در تست پیشگیری از برخورد جلو خودروی موردنظر باید امتیاز پیشرفته یا فوق‌العاده را به دست آورد و چراغ‌های جلو نیز حتی در حالت آپشن اضافی رتبه قابل‌قبول یا خوب را کسب کند.


اما این خودرو برای رسیدن به بالاترین امتیاز ایمنی Top Safety Pick+ باید امتیازهای یاد شده را به همراه امتیاز خوب چراغ‌های جلو کسب نماید.

ب‌ام‌و X2 اوایل سال جاری در آمریکا عرضه شده است. این خودرو فعلاً در مدل ۲۸i موجود بوده و پیشرانه ۲ لیتری توربوی آن قدرت ۲۲۸ اسب بخاری دارد. قیمت مدل دیفرانسیل جلوی این خودرو ۳۶۴۰۰ دلار بوده درحالی‌که قیمت مدل xDrive چهار چرخ محرک به ۳۸۴۰۰ دلار می‌رسد.

مشخصات

دانـــــلود

  • 46 views

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دسته‌ها