iranzamin22.ir

تصاویر جاسوسی نسل جدید ب‌ام‌و X6

بدون دیدگاه


به جرات می‌توان گفت ب‌ام‌و با تولید شاسی‌بلند کوپه‌ی X6 E71 در حدود یک دهه پیش جان تازه‌ای به بازار بخشید. هم‌اکنون در میانه سال ۲۰۱۸ قرار داریم و باواریایی ها تست‌های جاده‌ای سومین نسل این خودرو را تنها یک ماه پس از معرفی نسل جدید X5 2019 آغاز کرده‌اند.


نسخه پیش‌تولیدی مورد بحث ما نه تنها دارای بدنه تولیدی کامل است بلکه رینگ‌ها و رنگ آن نیز را شاید بتوان در نسل جدید X6 سفارش داد. این خودرو سال آینده وارد نمایندگی‌های فروش می‌شود.


با در نظر گرفتن پوشش نقره‌ای آینه‌های جانبی M اسپورت و همچنین شکل خروجی‌های اگزوز به نظر می‌رسد ما با نسخه داغ‌تر M50i طرف هستیم.


از نظر طراحی ظاهری، جلوپنجره کلیوی شکل نسل جدید X6 با رشد ابعاد مواجه شده و نمای جلوی این خودرو ابهت بیشتری پیدا کرده است. این رویه درست مشابه روندی است که در مدل‌های سری ۷ فیس لیفت و X7 جدید خواهیم دید. واضح‌ترین تغییر نسل جدید X6 در مقایسه با نسل پیشین به نمای عقب مربوط می‌شود که چراغ‌های عقب نازک‌تر این خودرو مشابه نمونه‌ی بکار رفته در X4 جدید می‌باشد.


ب‌ام‌و X6 2020 که با کد داخلی G06 شناخته می‌شود طبق انتظارات به‌صورت دیفرانسیل عقب sDrive40i عرضه خواهد شد و تمامی نسخه‌های دیگر به‌صورت استاندارد دارای سیستم چهار چرخ محرک xDrive خواهند بود. مدل M50i مشاهده شده در تصاویر از جدیدترین نسخه پیشرانه ۸ سیلندر ۴٫۴ لیتری بای توربوی مشابه با M850i xDrive سود خواهد برد و در جایگاهی پایین‌تر از مدل پرچم‌دار X6 M قرار خواهد گرفت.


اگرچه در تصاویر جاسوسی مورد بحث کابین این خودرو را نمی‌بینیم که کابین نسل جدید X5 می‌تواند به عنوان پایه کار طراحان در طراحی نسل جدید X6 محسوب شود.


شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه نسل جدید ب‌ام‌و X6 به‌صورت رسمی در فصل بهار سال آینده رونمایی خواهد شد.

مشخصات

دانـــــلود

  • 87 views

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دسته‌ها