iranzamin22.ir


ظاهراً مدیر ارشد اجرایی نیسان در آمریکا پس از غیبتی چند روزه در محل کار به منظور تمرکز روی کارهای مرتبط با بررسی عملکرد کارلوس گوسن، از سمت خود استعفا داده است.


اتوموتیونیوز پیامی را که خوزه مانوز به همکاران خود فرستاده مشاهده کرده است. او در این پیام اعلام کرده پس از بررسی‌های زیاد تصمیم به ترک شرکت گرفته است. البته او با بازرسی‌های خود به نیسان کمک خواهد کرد.

مانوز در پیام خود گفته است:

متأسفانه نیسان هم‌اکنون درگیر مشکلاتی است که تمرکزش را بر هم خواهد زد. از آنجایی که من مکرراً اعلام کرده‌ام، به دنبال کمک به نیسان در بازرسی مشکلات گذشته هستم.

این تحرکات جدید نشان می‌دهد رسوایی گوسن به دیگر تأسیسات و بازارهای نیسان نیز گسترش یافته است. مانوز یکی از مقامات ارشد نیسان بوده و نه تنها رابطه نزدیکی با گوسن داشته بلکه قرار بوده به عنوان جانشین مدیرعامل فعلی این برند یعنی هیروتو سایکاوا منصوب شود.


نیسان چند روز پیش گفته بود مانوز چند روزی غایب خواهد بود تا بتواند روی کارهای ویژه‌ای که با تحولات اخیر شرکت ارتباط دارد تمرکز کند. این امر منجر به لغو حضور برنامه‌ریزی‌شده‌ی او در رویداد تکنولوژی CES لاس‌وگاس شده است.

مانوز از سال ۲۰۱۴ تاکنون مدیر ارشد نیسان در آمریکای شمالی بوده و فروش این برند در بازار بزرگ آمریکا را به رکوردهای جدیدی رسانده است.

مشخصات

دانـــــلود

  • 5 views

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دسته‌ها