iranzamin22.ir


مزدا MX-5 میاتا برای اولین بار در نمایشگاه خودروی شیکاگو ۱۹۸۹ به جهانیان معرفی شد. ژاپنی‌ها امروز در نظر دارند ۳۰ سالگی محبوب‌ترین رودستر تاریخ را با تولید نسخه‌ای سفارشی گرامی بدارند.


این خودرو که مزدا MX-5 میاتا نسخه ۳۰ سالگی نام دارد ظاهراً رنگ بدنه‌ی نارنجی روشن یا قرمز خواهد داشت و در نمایشگاه شیکاگوی ۲۰۱۹ معرفی خواهد شد. این رویداد خودرویی ۷ فوریه آغاز بکار خواهد کرد.

مزدا MX-5 فیس‌لیفت
خودروی موردبحث در طول ۳۰ سال گذشته به یک نماد تبدیل شده است. مزدا در سراسر جهان بیش از ۱ میلیون دستگاه از میاتا را فروخته که شامل ۳۵۰ هزار دستگاه در اروپا می‌شود، جایی که رودسترها طرفداران پر و پا قرصی دارند.

مزدا MX-5 فیس‌لیفت
این خودروی روباز در آمریکا با سه تریم اسپورت، کلاب و گرند تورینگ عرضه می‌شود و بهای مدل پایه از ۲۵۷۳۰ دلار آغاز می‌شود. مدل MX-5 RF که از سقف تاشونده سخت استفاده می‌کند با تریم های کلاب و گرند تورینگ در دسترس بوده و بهای پایه‌ی ۳۲۹۴۵ دلاری دارد.

مزدا MX-5 فیس‌لیفت
اما MX-5 در اروپا و به ویژه در بریتانیا با ۵ تریم به نام‌های SE+، SE-L Nav+، اسپورت Nav+، اسپورت Nav+ 132PS و GT اسپورت Nav+ عرضه می‌شود. قیمت این خودرو در بازار یاد شده از ۱۸۹۹۵ پوند آغاز می‌شود درحالی‌که مدل روباز RF بهای آغازین ۲۲۵۹۵ پوندی دارد.

البته تنها میاتای سفارشی در شیکاگو حاضر نخواهد بود چراکه دیگر محصولات مزدا همچون مزدا ۳، مزدا ۶، CX-3، CX-5 و CX-9 هم در غرفه این برند حضور خواهند یافت.

مشخصات

دانـــــلود

  • 15 views

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دسته‌ها