iranzamin22.ir


جایی که زندگی می‌کنید تأثیر بسیار زیادی روی میزان استرس‌زا بودن حمل‌ونقل روزانه شما دارد. به تازگی مطالعه‌ای در این رابطه انجام شده و نتایج حاصل از آن بهترین و بدترین شهرها برای رانندگی در آمریکا را نشان داده‌اند.


مطالعه انجام شده توسط Wallet Hub تعداد ۱۰۰ شهر بزرگ آمریکا را به همراه ۲۹ فاکتور کلیدی رانندگی غیردوستانه را دربرمی گیرد. این فاکتورها شامل همه‌ی موارد همچون قیمت متوسط سوخت و تأسیسات تعمیر خودرو در شهر می‌باشد.

بهترین شهرها برای رانندگان آمریکایی شهر رالی در کارولینای شمالی است. پس از این شهر نیز کورپوس کریستی در تگزاس و اورلاندو در فلوریدا با فاصله‌های کم در مکان‌های بعدی قرار دارند.

لکسس RX اسپورت
شهرهای بعدی‌ای که تکمیل کننده ۱۰ شهر خوب برای رانندگی هستند در فلوریدا، تگزاس و کارولینای شمالی واقع شده‌اند. این شهرها شامل گرینزبورو، پلانو، وینستون-سالم، دورهام، ال پاسو، جکسون ویل و تامپا هستند.

اما لیست بدترین شهرها برای رانندگی کمی سورپرایز کننده است زیرا شامل برخی شهرها با جمعیت کم می‌باشد. در این بخش باید به شهر دیترویت، میشیگان اشاره کنیم.


اگرچه برخی شهرها مشکل ترافیک دومین و سومین شهرهای بد از نظر رانندگی یعنی سان‌فرانسیسکو و اوکلند را نداشته اما ترکیب حق بیمه بالا، میزان جرم و جنایت قابل‌توجه و برخی از بدترین جاده‌های آمریکا باعث شده‌اند در رتبه‌ای نازل قرار گیرند.

از دیگر شهرهای بد برای رانندگان آمریکایی می‌توان به بوستون، نیویورک، لس‌آنجلس، شیکاگو و واشنگتن اشاره کرد. بسیاری از این شهرها دارای ترافیک شلوغ و سنگین، تصادفات بالا و بهای سوخت گران هستند.


خب صحبت از ترافیک شد و باید گفت رانندگان آمریکایی در هر سال بیش از ۲۹۰ ساعت را پشت فرمان خودروی خود هدر می‌دهند. این ترافیک سنگین به‌طور متوسط در هر سال هزینه حدود ۱۷۰۰ دلاری را به مالک خودرو تحمیل می‌کند که به دلیل وقت و سوختی است که در ترافیک به هدر می‌رود.

منبع: wallethub

مشخصات

دانـــــلود

  • 67 views

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دسته‌ها