iranzamin22.ir

استقبال فوق‌العاده از آلپاین A110

بدون دیدگاه


تولید آلپاین A110 به منظور کاهش زمان انتظار دریافت این خودرو افزایش خواهد یافت. در حال حاضر برای خرید این خودرو باید بیش از یک سال در صف انتظار ایستاد.


قمار رنو برای احیای برند قدیمی خود تاکنون جواب داده و این خودروساز قبلاً ۵ هزار پیش سفارش برای خودروی A110 را دریافت کرده است. بد نیست بدانید قبل از آن نیز تمامی مدل‌های تولید محدود و اولیه ۱۹۹۵ Premiere ادیشن به فروش رسیده بودند.


چنین تقاضای زیادی باعث شده لیست انتظار برای خرید این خودرو به ۱۴ ماه برسد. مدیر فروش و بازاریابی آلپاین در مصاحبه با اتوموتیونیوز این قضیه را تأیید کرده است. به منظور حل این مشکل کارخانه دیپه آلپاین تولید خودرو را از ۱۵ دستگاه در روز به ۲۰ دستگاه افزایش خواهد داد.


آلپاین هنوز ثبت سفارش رسمی این خودرو را در ۴۹ نمایندگی خود شروع نکرده و مشتریان بالقوه فعلاً می‌توانند ۲ هزار یورو به منظور خرید این خودرو پیش خودروساز به عنوان بیعانه به امانت بگذارند. اولین نمونه‌های سفارشی این خودرو در کمتر از ۵ روز به فروش رفتند.


آلپاین سال پیش در ماه دسامبر تولید A110 Premiere را آغاز کرد و از آن زمان تاکنون ۱۲۰۰ دستگاه از این خودرو را ساخته است. البته علیرغم موفقیت تجاری این خودرو رنو میل چندانی به افزایش تولید این خودرو نداشته است.

آلپاین A110
یکی از مدیران ارشد آلپاین گفته است:

در حال حاضر اولویت اول ما کیفیت بوده و اولویت‌های دوم و سوم ما نیز همین است. سپس می‌توانیم درباره تعداد تولید صحبت کنیم.

آلپاین A110 جدید از پیشرانه ۴ سیلندر ۱٫۸ لیتری توربو با قدرت ۲۴۷ اسب بخار و گشتاور ۳۲۰ نیوتون متر استفاده می‌کند. با وزن ۱۰۸۰ کیلوگرمی، این خودرو می‌تواند در ۴٫۵ ثانیه خود را از سکون به تندی ۱۰۰ کیلومتر در ساعت برساند.

مشخصات

دانـــــلود

  • 82 views

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دسته‌ها