iranzamin22.ir


سازنده آپولو اینتنزا اموزیونه گفته که این خودرو ادای احترام ویژه‌ای به برخی از خودروهای مسابقه‌ای فوق‌العاده GT1 دهه ۹۰ میلادی می‌باشد.


راین بریس مدیر ارشد آپولو اتومبیل اندکی پیش از معرفی IE در فستیوال سرعت گوودوود که چند روز دیگر آغاز بکار می‌کند سخنان جالبی گفته است.
او می‌گوید:

روزهای موردعلاقه ما به دهه ۹۰ میلادی و مسابقات GT1 بازمی‌گردد. ما خودروهای کمیابی که راندن آن‌ها مهارت‌های ویژه‌ای طلب می‌کند را دوست داریم. خودروهای کنونی کاملاً توانا بوده و تجربه رانندگی ویژه‌ای برای آن‌ها موردنیاز نیست.


خب این نکته‌ای جالب است: آیا راندن هایپرکارها خیلی آسان است؟ آپولو IE و دیگر محصولات آینده این خودروساز تولید محدود برای ایجاد تجربه رانندگی برای راننده ساخته خواهند شد و البته باب میل همه افراد نخواهند بود.

آپولو اینتنزا Emozione
بریس ادامه می‌دهد:

همه افراد اعداد را تعقیب می‌کنند اما به نقطه‌ای می‌رسید که نمی‌توانید هیچ کاری با خودرو بکنید. مشکلی که امروزه دیده می‌شود این است که افراد ارتباطی با خودرو برقرار نمی‌کنند. مثل این است که شما با ۳۰ دقیقه رانندگی به یک حرفه‌ای تبدیل می‌شوید.

آپولو اینتنزا Emozione
آپولو می‌خواهد خودروی IE چیزی باشد که پشت فرمان نشستن آن نیازمند استعداد باشد زیرا این خودرو برای یک رانندگی هیجان‌انگیز داون فورس زیادی داشته و حتی گیربکس آن نیز در حد نمونه‌های مسابقه‌ای است. بریس گفته است:

گیربکس ۶ سرعته سکونشئال خودرو همانی است که در مدل‌های لمانز دیده می‌شود. یک کلاچ وجود دارد که ابتدا باید درگیر شود و سپس دنده‌ها بالا و پایین می‌شوند. برای استفاده از این گیربکس هنوز هم مهارت‌هایی لازم است.


آپولو همین هفته پیش اعلام کرد که با کمپانی مرتبط با ای ام جی یعنی HWA برای توسعه نهایی خودروی خود همکاری می‌کند. HWA تمامی فعالیت‌های موتور اسپورت مرسدس به جز فرمول ۱ را در ۲۰ سال گذشته انجام داده است.

آپولو اینتنزا Emozione
آپولو از طرفی گفت‌وگوها درباره قوانین جدید ۲۰۲۰ مسابقات لمانز را دنبال می‌کند. بریس دراین‌باره گفته است:

من امیدوارم آن‌ها در بحث قوانین جدید مسابقات استقامت جهانی شاسی ساده‌تری را در نظر بگیرند. ما علاقه زیادی به این مسابقات داریم اما نباید امیدهای زیادی داشت.

مشخصات

دانـــــلود

  • 70 views

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دسته‌ها