iranzamin22.ir


تویوتا گازو ریسینگ آفریقای جنوبی از سه خودروی جدید خود برای مسابقات رالی داکار ۲۰۱۹ رونمایی کرده است. De Villiers/Von Zitzewitz، Al Attiyah/Baumel و Ten Brinke/Périn راننده و کمک‌راننده‌ی خودروهای مسابقه‌ای هایلوکس هستند.


جدیدترین پیکاپ مسابقه‌ای تویوتا هایلوکس از طراحی پیشرانه وسط و سیستم تعلیق جدید برای مسابقه داکار سود می‌برد. نیروبخش این هیولای مسابقه‌ای پیشرانه‌ی ۸ سیلندر تنفس طبیعی است که برای مسابقه از محدودکننده‌ی ورودی هوای ۳۷ میلی‌متری استفاده کرده است.


مدیر تیم تویوتا گازو ریسینگ آفریقای جنوبی می‌گوید:

فیا تلاش‌های زیادی برای توازن عملکرد خودروهای توربودیزل و مدل‌های مجهز به پیشرانه‌های ۸ سیلندر تنفس طبیعی همچون خودروی ما انجام داده است.

او ادامه می‌دهد:

این یک فرایند ادامه‌دار بوده و اگرچه همه‌ی تیم‌ها از این قوانین خوشحال نخواهند بود اما ما انتخاب دیگری نداریم. محدودکننده‌ی کوچک‌تر انتخاب ما بوده اما با ارتفاع کمتر پرو از سطح دریا شاید ما شرایط بهتری داشته باشیم.

پیشرانه‌ی ۸ سیلندر هایلوکس جدید به همراه گیربکس و اکثر بخش‌های فنی از مدل قبلی گرفته شده است. البته مدل سال ۲۰۱۹ از سیستم تعلیق بهتر و قدرت بیشتر پیشرانه برخوردار است. این تغییرات به هایلوکس کمک خواهند کرد تا در شن‌های نرم بخش‌ها جنوبی و مرکزی پرو عملکرد بهتری داشته باشد.

مدیر تویوتا در نهایت می‌گوید:

داکار مسابقه‌ای است که شما باید یک روزی در آن شرکت کنید و هرگز انتظار مسابقه‌ی آسانی را نداشته باشید؛ اما خودروی ما در طول ۲ سال گذشته کاملاً توانایی‌های خود را نشان داده و ما همه‌ی دلایل لازم برای اطمینان از عملکرد خوب خود در آمریکای جنوبی را در اختیار داریم.


 

مشخصات

دانـــــلود

  • 25 views

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دسته‌ها