iranzamin22.ir


پورشه ۹۱۱ جدید به‌صورت رسمی معرفی شده است. این خودرو نه تنها جدیدترین محصول اشتوتگارتی‌ها بوده بلکه ادای احترامی به نسل‌های پیشین ۹۱۱ اسطوره‌ای محسوب می‌شود. در نگاه اول و دوم و سوم، نسل جدید این خودرو که با کد ۹۹۲ شناخته می‌شود تفاوت چندانی با نسل پیشین ندارد. البته تفاوت‌هایی وجود دارد که برای تشخیص آن‌ها باید وقت گذاشته و دو خودرو را بغل‌به‌بغل پارک کنید. در این صورت می‌توانید تفاوت‌ها را تشخیص دهید.


خب بیایید ببینیم نسل جدید و قدیم پورشه ۹۱۱ چه تفاوت‌هایی با یکدیگر دارند.

  • نمای جلو

در خلال مراسم رونمایی، اعلام شد ۹۱۱ دهه هفتاد میلادی از نظر طراحی روی نسل جدید این خودرو تأثیر داشته است. بله تغییرات اعمال شده چشمگیر نیستند اما ما کاپوت عضلانی عقب را دوست داریم. همچنین شما متوجه خواهید شد گوشه‌های کاپوت تیزتر بوده و بجای انحنا از زاویه‌ها سود برده شده است. پورشه می‌گوید این رویه در جای‌جای نسل جدید ۹۱۱ به چشم می‌خورد. نمای جلو این قضیه را به خوبی نشان می‌دهد، جایی که ورودی‌های هوای مستطیلی شکل جای ورودی‌های گرد نسل قبل را گرفته‌اند.

  • پروفایل جانبی

اگر این مطلب را ابتدا نخوانده باشید شاید فکر کنید یک نسل ۹۱۱ با دو رنگ متفاوت در کنار هم قرار گرفته‌اند. فرم کلی نسل جدید و قدیم این خودرو تقریباً مشابه هم بوده و از قوس چرخ‌ها گرفته تا خمیدگی شیشه جلو و ستون عقب یکسان به نظر می‌رسند. البته دستگیره‌های درب نسل جدید بازنگری شده‌اند. همچنین باید به طراحی متفاوت رینگ‌ها هم اشاره کنیم.

  • پروفایل عقب

واضح‌ترین تغییر ظاهری نسل جدید و قدیم ۹۱۱ در بخش عقب و به ویژه پروفایل آن به چشم می‌خورد. همان طراح تیز و گوشه‌دار در اینجا هم شهود بوده و چراغ‌های عقب نازک با نواری تنها به هم متصل شده‌اند. ورودی‌های هوا هم عمودی شده و در کل ظاهر رضایت بخشی ایجاد شده است.

  • نمای عقب

با سرراست‌تر شدن زاویه‌ی دید تشخیص تفاوت چراغ‌های عقب آسان‌تر و بهتر صورت می‌گیرد. اینجاست که می‌توان طراحی نمای عقب ۹۱۱ جدید را دل‌پذیرتر از نسل پیشین دانست.

  • پروفایل کابین

تغییرات کابین خیلی چشمگیر نیستند. طراحی دیجیتال جدید پورشه ۹۱۱ به گونه‌ای است که دکمه‌های کمتر بکار رفته و ظاهر کلی آن امروزی‌تر است.

  • کابین از دید راننده

دید راننده ایده‌ی بهتری از کاکپیت ۹۱۱ جدید ایجاد می‌کند. خطوط پهن و گسترده‌ی داشبورد کاملاً قابل‌توجه بوده اما یک مورد کاملاً برای طرفداران ۹۱۱ آشناست و آن‌هم موقعیت مرکزی دورشمار پیشرانه است.

مشخصات

دانـــــلود

  • 23 views

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دسته‌ها