iranzamin22.ir


فورد به دنبال از بین بردن بوی خاص داخل کابین خودروهای صفرکیلومتر است.


اگرچه اکثر خریداران از بوی کابین خودروهای صفر خوششان می‌آید اما بسیاری از چینی‌ها این‌گونه نیستند. در واقع آن‌ها کاملاً از بوی خودروی صفرکیلومتر متنفر هستند!


بنا به نتایج مطالعه‌ی کیفیت اولیه‌ی جی دی پاور ۲۰۱۸، بیش از ۱۰ درصد رانندگان درباره‌ی بوی داخل کابین خودروی صفرکیلومتر شکایت داشته‌اند.


یکی از مدیران جی دی پاور گفته است:

بوی نامطبوع داخل کابین خودروی صفرکیلومتر مهم‌ترین مشکل بازار است. برای درک این موضوع باید گفت شکایت از این موضوع تقریباً دو برابر مشکل قرار گرفته در رتبه دوم یعنی مصرف سوخت بیشتر است.

فورد برای حل این مشکل اخیراً نوآوری جدیدی را در اداره ثبت اختراعات آمریکا به ثبت رسانده است. بوی خاص داخل کابین خودروی جدید به دلیل بخش‌های ارگانیکی همچون چرم، پلاستیک و وینیل و همچنین مواد شیمیایی مورد استفاده برای چسباندن و موم کردن برخی قطعات به وجود می‌آید. نوآوری فورد ما را به یاد این راه‌حل ساده می‌اندازد: خودرو را در زیر نور آفتاب پارک کنید، پنجره‌ها را باز کنید، پیشرانه و بخاری را روشن کنید تا این بو از بین برود.


مدیر فنی بخش پایداری متریال فورد می‌گوید:

اگرچه بوی خودروی صفرکیلومتر از نظر بسیاری از خریداران جالب و خوب است اما می‌دانیم که چینی‌ها از آن خوششان نمی‌آید. این نوآوری نتیجه‌ی سال‌ها تحقیق بوده و ما ایده‌های متنوعی را در آینده بکار خواهیم گرفت.

مشخصات

دانـــــلود

  • 30 views

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دسته‌ها