iranzamin22.ir


قیمت کادیلاک XT5 برای مدل سال ۲۰۱۹ با افزایش قابل‌توجهی روبرو بوده و در مقایسه با نسخه سال پیش شاهد افزایشی تا ۲۵۰۰ دلار هستیم.


بنا به گزارش کارز دایرکت این خودرو هم‌اکنون قیمت پایه ۴۲۶۹۰ دلاری دارد که شامل هزینه تحویل در مقصد نیز می‌باشد. بدین ترتیب قیمت مدل ۲۰۱۹ این خودرو در مقایسه با سال پیش افزایش ۱۱۰۰ دلاری را تجربه کرده است.

2018 Cadillac XT5 Platinum
اگر مشتریان تریم لاکچری را انتخاب کنند باید حداقل قیمت ۴۹۴۹۰ دلار را بپردازند درحالی‌که نسخه پریمیوم لاکچری XT5 2019 هم‌اکنون بهای آغازین ۵۵۱۹۰ دلاری دارد که ۱۱۰۰ دلار بیشتر از مدل سال قبل است. نسخه پرچم‌دار پلاتینیم نیز افزایش قیمت ۲۵۰۰ دلاری داشته و هم‌اکنون با ۶۶۸۹۰ دلار در دسترس است.


یکی از دلایل اصلی افزایش قیمت مدل‌های گوناگون XT5 افزودن تجهیزات ایمنی جدید به این خودرو است. برای مثال مدل لاکچری به‌صورت استاندارد از پکیج هشدار و آگاهی راننده سود می‌برد. این پکیج قبلاً با پرداخت ۷۷۰ دلار در دسترس بود.


مدل پلاتینیم نیز دارای پکیج کمک‌راننده پیشرفته‌تری است که قبلاً یک آپشن ۱۵۹۵ دلاری محسوب می‌شد. این پکیج دارای کروز کنترل تطبیقی، ترمز اضطراری خودکار و دستیار پارک می‌باشد.

2018 Cadillac XT5 Platinum
جدای از تجهیزات ایمنی جدید، قیمت بالاتر به کادیلاک اجازه می‌دهد تا فاصله قیمتی مناسبی بین نسخه‌های فول XT4 با نسخه‌های پایه XT5 ایجاد شود. گران‌ترین نسخه XT4 در سال ۲۰۱۸ قیمت پایه ۴۲۷۹۰ دلاری داشت که ۱۲۰۰ دلار بیشتر از قیمت پایه XT5 بود. با افزایش قیمت برادر بزرگ‌تر این خودروساز آمریکایی هم‌اکنون XT4 را تنها ۱۰۰ دلار گران‌تر از XT5 2019 عرضه می‌کند.

مشخصات

دانـــــلود

  • 83 views

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دسته‌ها