iranzamin22.ir






سری مطلب مهم‌ترین اعداد هفته همچنان ادامه دارد و به هفتادمین قسمت خود نزدیک می‌شود. حال در آدینهٔ این هفته نیز به‌رسم هر جمعه با قسمت دیگری از این سری مطالب همراه شما هستیم.

۱

این تعدادی است که از فراری SP38 ساخته شده است. این یک خودروی تک ساخت است که به سفارش یکی از اختصاصی‌ترین خریداران فراری بر اساس مدل ۴۸۸ GTB ساخته شده است. SP38 چندی پیش در فستیوال Villa d’Este در ایتالیا رسماً به نمایش درآمد.

۷۰۰

این میزان قدرتی به اسب بخار است که احتمالاً در زیر کاپوت فورد موستانگ شلبی GT500 جدید وجود خواهد داشت. فورد طی این هفته تیزرهای جدیدی از این ماسل کار قدرتمند خود را منتشر کرده است درحالی‌که تنها در چند هفتهٔ دیگر می‌توانیم نهایتاً به‌طور کامل آن‌را ببینیم.

۵٫۶

این میزان مصرف سوخت تویوتا کرولا هاچ‌بک یا همان آیوریس در بزرگراه با گیربکس CVT جدید تویوتا به لیتر در صد کیلومتر است که این عدد در سیکل ترکیبی به ۶٫۵ لیتر در هر صد کیلومتر می‌رسد. قیمت این خودرو در تیپ پایهٔ SE با گیربکس دستی از ۲۰ هزار دلار آغاز می‌شود درحالی‌که قیمت همین تیپ با گیربکس CVT به ۲۱ هزار دلار افزایش پیدا می‌کند.

۳,۳۴۰,۰۰۰

این قیمت نسخهٔ ویژهٔ صدسالگی بوگاتی شیرون در ایالات‌متحده به دلار است که حدود ۳۰۰ هزار دلار بیشتر از قیمت نسخهٔ پایهٔ شیرون است. سازندهٔ فرانسوی، این نسخهٔ ویژه را طی همین هفته معرفی نموده و پیش از تحویل آن به مالکش در خاورمیانه، آن‌را به نمایش گذاشت.

۷۰

این تعداد خودروهایی است که در حراجی ویژهٔ هفتادسالگی پورشه در آتلانتا به فروش گذاشته خواهند شد. یکی از این خودروها یک پورشه ۳۵۶ A اسپیدستر مدل ۱۹۵۶ است که به مدت ۵۱ سال در اختیار مالک فعلی خود بوده است و تنها ۴۸ هزار کیلومتر کار کرده است؛ بنابراین نباید انتظار داشت که این خودروی ارزان‌قیمتی باشد.

 

منبع: Motor1

مشخصات

دانـــــلود

  • 134 views

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دسته‌ها