iranzamin22.ir


فورد در آگوست سال پیش نسخه‌ای ویژه از سوپرکار تولید محدود GT را با نام ۶۷ هریتیج ادیشن معرفی کرد. ظاهر این خودرو از مدل اسطوره‌ای GT40 حاضر در لمانز سال ۱۹۶۷ که قهرمان شد الهام گرفته و از قطعات فیبر کربنی بیشتری سود می‌برد. از ویژگی‌های بصری GT هریتیج ادیشن می‌توان به نوارهای سفید بدنه به همراه رنگ قرمز بدنه و رینگ‌های ۲۰ اینچی آلومینیومی اشاره کرد. اگرچه پرفورمنس این خودرو ارتقا نیافته اما این به معنی نبود قدرت نیست. ویدئوی جدیدی که توسط هنسی پرفورمنس منتشر شده ادعای ما را اثبات می‌کند.


خودرویی که اینجا داریم یک فورد GT هریتیج ادیشن ۲۰۱۸ کاملاً استاندارد است که در تست داینو شرکت کرده و قدرت ۵۸۱ اسب بخاری و گشتاور ۶۹۵ نیوتون متری را روی چرخ‌های عقب نشان می‌دهد. البته مشخصات کارخانه‌ای نشان می‌دهد که پیشرانه ۳٫۵ لیتری توئین توربو اکوبوست این سوپرکار خروجی ۶۴۷ اسبی و گشتاور ۷۴۶ نیوتون متری دارد.

شاید برخی از شما عزیزان با این خودرو آشنا باشید چراکه قبلاً در برخی ویدئوهای پدال دیده شده است. اولین بار این خودرو را در زمان تست شتاب صفر تا ۲۹۰ کیلومتر در ساعت دیدیم که زمان حدود ۳۰ ثانیه را ثبت کرد. همچنین شاهد درگ GT هریتیج ادیشن یاد شده با یک جیپ گرند چروکی تراک هاوک به شدت تیون شده هم بوده‌ایم.

به نظر ما که این قدرت و گشتاور کاملاً برجسته هستند اما اگر بخواهیم به نکته‌ای برای بهبود اشاره کنیم می‌توانیم صدای تولیدی پیشرانه و اگزوز را نام ببریم. شاید یک سیستم اگزوز افتر مارکت همچون سیستم Akrapovic می‌تواند صدای جذاب‌تری تولید کند. دیگر موضوعی که ما را به فکر فرو برده این است که فورد چگونه می‌تواند موستانگ استاندارد ۷۰۰ اسب بخاری را با بهای کمتر از ۱۰۰ هزار دلار به فروش برساند اما قدرت سوپرکار نیم میلیون دلاری‌اش از ۶۰۰ اسب بخار فراتر نمی‌رود.

[دانلود ویدئو]

مشخصات

دانـــــلود

  • 36 views

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دسته‌ها