iranzamin22.irشانس تصاحب یکی از خودروهای استفاده شده در سری فیلم‌های جیمز باند همه‌روزه رو نمی‌کند اما این بار می‌توان پشت فرمان چنین خودرویی نشست.


خودروی مورد بحث یک دستگاه لندروور دیفندر SVX 2014 است که در فیلم ۲۰۱۵ Spectre بکار رفته است. این خودرو تنها یکی از ۱۰ دستگاه ساخته شده بر پایه مدل کرو کب دیفندر ۱۱۰ است و البته توسط بخش خودروهای ویژه جگوار لندروور و خانه تیونینگ بوولر به‌صورت گسترده‌ای ارتقا یافته است.


از جمله بخش‌های ارتقا یافته این خودرو می‌توان به لاستیک‌های غول‌پیکر ۳۷ اینچی اشاره کرد. سیستم تعلیق نیز از تنظیمات بوولر سود برده و دارای دامپرهای رالی بیلشتین می‌باشد. از نظر پیشرانه، این دیفندر خروجی ۱۲۰ اسبی را ول کرده و به قدرت ۱۸۵ اسب بخاری رسیده است. در داخل کابین نیز صندلی‌های ریکارو با ۴ نقطه اتصال و یک رول کیج کامل انتظار خریدار را می‌کشند.


البته برخلاف بخش اعظم ۱۰ دستگاه ساخته شده، این خودرو تنها برای اهداف بازاریابی استفاده نشده است. همان‌گونه که از ظاهر خودرو و ترمزدستی هیدرولیکی پیداست، این نسخه بیشتر برای صحنه‌های اکشن بکار رفته است. مالک اصلی به خاطر عملکرد بالای خودرو در زمان فیلم‌برداری آن را انتخاب کرده است.

خودروی مورد بحث اواخر ماه جاری در فستیوال سرعت گوودوود زیر چکش حراج خواهد رفت و قیمت آن فعلاً بین ۲۲۰ تا ۲۵۰ هزار پوند تخمین زده می‌شود.

مشخصات

دانـــــلود

  • 53 views

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دسته‌ها