iranzamin22.ir


شاسی‌بلند جدید و سه ردیفه ی کیا تلورید ماه سپتامبر و در هفته‌ی مد نیویورک به‌صورت غیرمنتظره‌ای رونمایی شد؛ اما این خودروساز کره‌ای هم‌اکنون کانسپت های جدیدی را روانه‌ی نمایشگاه سما در لاس‌وگاس کرده و یکی از یکی خشن‌تر و سرسخت‌تر می‌باشد. با هم این خودروها را معرفی می‌کنیم.

  • تلورید هوریزون رومر


اولین کانسپت از چهارگانه‌ی کیا در سما مدل هوریزون رومر نام دارد که دارای ویژگی‌های آفرود قابل‌توجهی می‌باشد. در بخش جلویی شاهد گارد سفارشی و فلاپ های متفاوت، اگزوز جدید در عقب و اسنورکل می‌باشیم. این خودروی مفهومی از رینگ‌های ۳۲ اینچی مشکی رینو استفاده می‌کند.

  • تلورید کادت لیدر


دیگر مفهومی کیا هم دست کمی از هوریزون رومر ندارد. کادت لیدر که با رنگ متمایز سبز ارتشی و مشکی مات از دیگر برادران متمایز می‌شود دارای رینگ‌های ۳۲ اینچی مشکی رینو و لاستیک‌های پاتاگونیای متفاوت و برخی شاخصه‌های آفرود می‌باشد. گارد متفاوت، سپر لوله‌ای عقب با فلاپ جدید و خروجی اگزوز جدید از جمله ویژگی‌های این شاسی‌بلند هستند.

  • تلورید دیزرت دریفتر


درحالی‌که دو کانسپت اولی کیا برای ماجراجویی در خارج جاده ساخته شده‌اند اما این یکی مناسب صحراست. با رنگ متمایز نظامی و نوارهای مشکی و کاپوتی جدید، تلورید دیزرت دریفتر از رینگ‌های ۳۲ اینچی مشکی رینو و لاستیک‌های پاتاگونیا سود می‌برد.

  • تلورید باجا گلایدر


نهایتاً به چهارمین تلورید مفهومی می‌رسیم که برخی ویژگی‌های مدل دیزرت دریفتر را قرض گرفته و البته دارای شاخصه‌های مختص به خود هم می‌باشد. رنگ مشکی و چراغ‌های LED باعث تمایز این کانسپت شده‌اند. همانند دیگر مدل‌ها، باجا گلایدر هم دارای رینگ‌های ۳۲ اینچی مشکی رینو و لاستیک‌های پاتاگونیا می‌باشد.

مشخصات

دانـــــلود

  • 22 views

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دسته‌ها