iranzamin22.ir


پس از شروع نه چندان خوب نسل دوم فورد GT و تولید آن در تأسیسات اونتاریوی کانادا، سرانجام این کارخانه به سقف تولید یک خودرو در روز رسیده است. البته این موضوع به خاطر بیانیه‌ی فورد در ادامه‌ی تولید GT جدید تا سال ۲۰۲۲ و دریافت ۳۵۰ سفارش بیشتر رخ داده است. به نظر می‌رسد آمریکایی‌ها برنامه‌های زیادی برای سوپرکار خود دارند.

فورد GT سری کربن
به همه‌ی این برنامه‌ها باید رونمایی از فورد GT سری کربن جدید در نمایشگاه SEMA را هم اضافه کنیم. البته که منظور از سری کربن استفاده زیاد از متریال فیبر کربن است. این ماده در بسیاری از بخش‌های GT همچون رینگ‌ها بکار رفته و باعث شده وزن آن در مقایسه با نسخه استاندارد چند کیلوگرمی کاهش یابد.

فورد GT سری کربن
از دیگر شاخصه‌های سبک‌وزنی GT سری کربن می‌توان به استفاده از تیتانیوم در اگزوز و همچنین پلی کربنات در پوشش پیشرانه اشاره کرد. فورد همچنین برخی ویژگی‌ها همچون نگه‌دارنده‌های فنجان و محفظه ذخیره‌ای طرف سرنشین را حذف کرده است. البته فورد GT سری کربن خودرویی مختص پیست نبوده چراکه دارای تجهیزاتی همچون سیستم تهویه مطبوع، رادیو و سیستم اطلاعات سرگرمی Sync 3 می‌باشد.

فورد GT سری کربن
مدیر ارشد فورد پرفورمنس می‌گوید:

فورد GT سری کربن با طراحی فیبر کربنی خود و عملکرد بالا در پیست متمایز می‌شود. سری کربن یک نمونه‌ی دیگر از چگونگی تولید یک سوپرکار قهرمان در لمانز و ارائه‌ی محصولی جذاب و هیجان‌انگیز است.

در ادامه مدیر بازاریابی فورد پرفورمنس هم خاطرنشان می‌سازد:

سری کربن یک مثال دیگر از اجابت درخواست‌های مشتریان توسط فورد است. اگرچه مدل GT کامپتیشن باب میل دوستداران مسابقات است اما ما فهمیدیم برخی مشتریان هم مدل فیبر کربنی با تجهیزات رفاهی معمول را دوست دارند بنابراین برای پاسخی شایسته به درخواست‌های آن‌ها مدل سری کربن را ساختیم.

فورد GT سری کربن دارای نشان منحصربه‌فرد در پشت آمپرها، پدال شیفترهای جدید و الگوی متفاوت صندلی با دوخت‌های نقره‌ای است.


این خودرو در هر هفته به تعداد یک دستگاه ساخته خواهد شد.

مشخصات

دانـــــلود

  • 24 views

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دسته‌ها