iranzamin22.ir


ب‌ام‌و جزئیات مربوط به قیمت‌گذاری نسل جدید سری ۸ را در بازار آلمان منتشر کرد.


این خودرو با دو تریم ۸۴۰d دیزلی و M850i بنزینی در دسترس بوده و هر دو نسخه به‌صورت استاندارد با سیستم چهار چرخ محرک xDrive عرضه می‌شود. قیمت مدل دیزلی از ۱۰۰ هزار یورو و قیمت مدل بنزینی نیز از ۱۲۵۷۰۰ یورو آغاز می‌شود.


اولین مدل از پیشرانه ۶ سیلندر ۳ لیتری توئین توربوی دیزلی با قدرت ۳۲۰ اسب بخار و گشتاور ۶۸۰ نیوتون متری استفاده کرده و به این خودرو اجازه می‌دهد تنها در ۴٫۹ ثانیه از سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت برسد.


مدل بنزینی M850i xDrive گیراتر بوده و پیشرانه ۸ سیلندر ۴٫۴ لیتری توئین توربوی آن خروجی ۵۳۰ اسبی و گشتاور ۷۵۲۰ نیوتون متری دارد. این نسخه تنها در ۳٫۷ ثانیه از سکون به تندی ۱۰۰ کیلومتر در ساعت می‌رسد. هر دو خودرو به گیربکس ۸ سرعته دوکلاچه مجهز هستند.


انتخاب برخی آپشن ها باعث می شود پرچم‌دار جدید باواریایی ها گران‌تر از مرسدس بنز S کلاس کوپه شود. قیمت مرسدس S560 کوپه در آلمان از ۱۲۸۱۲۱ یورو آغاز می شود. این خودرو از پیشرانه ۸ سیلندر بنزینی ۴۶۹ اسب بخاری استفاده می‌کند.


مدل M850i با پکیج M اسپورت هم در دسترس بوده و قیمت ۵۵۵۰ یورویی دارد. همچنین می‌توان پکیج M تکنیک اسپورت با قیمت ۴۱۰۰ یورویی را نیز سفارش داد. دیگر پکیج این خودرو کربن نام داشته و بازهم ۴۱۰۰ یورو قیمت دارد؛ و البته همه‌ی این‌ها بدون سقف فیبر کربنی با قیمت ۳ هزار یورویی هستند.

ب‌ام‌و سری ۸ جدید در ماه‌های آینده وارد بازارهای جهانی خواهد شد و در آن موقع اطلاعات بیشتری از این خودروی جذاب را خدمت شما عزیزان تقدیم خواهیم کرد.

مشخصات

دانـــــلود

  • 49 views

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دسته‌ها