iranzamin22.ir


کلکسیون خودروهای آدامز رولزرویس هم برای مدل ریث و هم برای مدل دون مشکی نشان در دسترس است. رولزرویس ریث به تعداد ۴۰ دستگاه و داون هم تنها به تعداد ۳۰ دستگاه ساخته خواهد شد. این دو خودرو اولین مدل‌های مشکی نشان رولزرویس هستند که بدنه‌ای دو رنگ خواهند داشت.


کلکسیون آدامز با رنگ قرمز یا آبی برای بخش بالایی بدنه و رنگ مشکی بخش پایینی ارائه می‌شود. این خودروی سفارشی که اخیراً در شوروم ابوظبی رولزرویس به نمایش درآمده مدل ریث با بدنه‌ای آبی و مشکی رنگ است.


از جمله ویژگی‌های ظاهری ریث آدامز می‌توان به عناصر مشکی جلوپنجره و نشان مخصوص روی آن اشاره کرد که ظاهراً تولیدش ۶۸ ساعت زمان برده است.


اما داخل کابین طرح نارنجی یا آبی بکار می‌رود که خودروی مورد بحث ما طراحی داخلی آبی کبالت را بکار گرفته است. به این ترتیب شاهد چرم آبی روشن روی غربیلک فرمان، زیر داشبورد و پانل درب‌ها هستیم. همچنین می‌توان دوخت‌های متضاد را روی بخش‌های پایینی داشبورد و صندلی‌های جلو و عقب دید.


دیگر تغییرات این خودرو در مقایسه با مدل‌های مشکی نشان استاندارد ریث عبارت‌اند از ساعت، الماس‌های ساخته شده در آزمایشگاه و پوشش سقفی که ما را به یاد ساختار مولکولی کربن در زمان تبدیل شدن به الماس می‌اندازد.

اما نیروبخش این خودروی فوق لوکس یک نیروگاه ۱۲ سیلندر ۶٫۶ لیتری توئین توربو با قدرت ۶۳۲ اسب بخار و گشتاور ۸۷۰ نیوتون متر است که باعث ایجاد شتاب صفر تا ۹۶ کیلومتر در ساعت ۴٫۳ ثانیه‌ای می‌شود.

مشخصات

دانـــــلود

  • 33 views

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دسته‌ها