iranzamin22.ir


تاپ گیر اعلام کرد پدی مک گینس (کمدین) و اندرو فردی فلینت آف (بازیکن اسبق مسابقات کریکت) به عنوان مجریان جدید این برنامه انتخاب شده‌اند. این دو نفر به همراه کریس هریس بیست و هفتمین فصل تاپ گیر را اجرا خواهند کرد.


چند ماه پیش بود که مت لبلانک اعلام کرد پس از تکمیل فصل بیست و ششم تاپ گیر با این برنامه خداحافظی می‌کند. روری رید هم دیگر وظایف اجرای خود در برنامه‌ی اصلی را نخواهد داشت اما همچنان به اجرای بخش Extra Gear ادامه خواهد داد.

مت لبلانک

پدی مک گینس یک کمدین انگلیسی است که بیشتر به خاطر اجرای برنامه‌های تلویزیونی همچون Take Me Out شناخته شده است. اندرو فردی فلینت آف هم کاپیتان اسبق تیم کریکت انگلستان می‌باشد.

مک گینس درباره‌ی انتخاب شدن به عنوان مجری تاپ گیر گفته است:

اجرای برنامه‌ای که از کودکی آن را نگاه کرده و دوستش داشته‌ام ورای هیجان و جذابیت است. طرفداران تاپ گیر در سراسر جهان بسیار زیاد هستند و من هم خودم را یکی از آن‌ها می‌دانم.

فردی فلینت آف هم خاطرنشان می‌سازد:

شما معمولاً شانس انجام کارهای رویایی خود را ندارید اما من به اندازه‌ی کافی خوش‌شانس هستم. من همیشه از دیدن خودروها لذت می‌برم و از ملحق شدن به تیم تاپ گیر فوق‌العاده هیجان‌زده‌ام.

آخرین فصل حضور مت لبلانک در تایپ گیر از اوایل سال ۲۰۱۹ به روی آنتن خواهد رفت. کریس هریس، پدی مک گینس و فردی فلینت آف از اواخر همان سال به عنوان مجریان تاپ گیر انجام‌وظیفه خواهند کرد.

کریس هریس هم دراین‌باره خاطرنشان ساخته است:

فکر می‌کنم می‌توانید تصور کنید که اجرای برنامه با پدی و فردی چقدر هیجان خواهد داشت. هر دو نفر فوق‌العاده بوده و شیطنت آن در ترکیب با خودروهای جذاب روی زمین قطعاً تاپ گیر را به سطح بالاتری سوق خواهد داد. شغل جادویی من حتی بهتر هم شده است.

مشخصات

دانـــــلود

  • 46 views

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دسته‌ها